Dilan Çiçek Deniz’in Son Paylaştığı Fotoğraf Serisi Yine Estetikleri Yüzünden Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

Son dönemlerde yüzündeki bariz değişiklikler yüzünden estetik iddiasıyla eleştirilen Dilan Çiçek Deniz’in son fotoğraf serisi yine gündem oldu. Detaylar?

Hayatımıza girdiği günden beri saf güzelliğiyle öne çıkan ve hepimizin çok beğendiği Dilan Çiçek Deniz, şimdilerde estetik iddialarıyla gündeme geliyor her şeyden çok…

Her ne kadar kendisi, birçok kez estetiği olmadığını vurgulasa da yüzündeki bariz değişim herkesin gözüne batıyor.

Malum, kendisinin ilk zamanlardaki pozları, canlı röportajlarındaki yüz hatlarıyla şimdikiler arasında dağ kadar fark var. Ve bunu görmemek mümkün değil.

Mesele de o zaten, doğal haliyle zaten çok güzel olan bir kadının estetiğe hiç ihtiyacı olmamasına rağmen büyük bir değişim görüyor olmamız… Neyse şimdi dönelim asıl konuya! Geçtiğimiz saatlerde “dumpling” etiketiyle bir fotoğraf serisi paylaştı Dilan Deniz.?

?

?

?

1. Ve her ne kadar Dilan Çiçek Deniz’in güzelliğine ölüp bitenler olsa da, yüzündeki estetikler beraberinde gelen eleştirilerle yine gündem oldu. Gelin, kim ne demiş beraber bakalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. Siz ne düşünüyorsunuz? Dilan Çiçek Deniz de Melisa Döngel gibi bir geri aldırma işleminden geçmeli mi? Yoksa estetiği yok da halüsinasyon mu görüyor bunca insan? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x