MESUT YILMAZ- Oyuncu, “Hamilelik nasıl gidiyor?” sorusuna, “Biraz abur cubur yedim. Dört kilo aldım. Kendimi çok tuttum kilo almamak için… Ama artık tutmak istemiyorum. Tutunca sinir bozukluğu geliyor” yanıtını verdi.
Related Posts
Milli Saraylara bağlı müzeler bayram tatilinde ziyaretçi rekoru kırdı
Milli Saraylar Başkanlığına bağlı müzeler, Ramazan Bayramı tatilinde ziyaretçi akınına uğradı.
Sivas’ta toprakla buluşturuldular! Hasat edildikten sonra Dubai’ye gönderilecekler…
Dubai’ye gönderilmek üzere Sivas’ta toprakla buluşturuldular.
Damla Can’ın isyanına Turabi’den tepki! ‘Acun Abi fena şımartmış’
Survivor All Star’da dün akşam ikinci dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar kıyasıya mücadele verdi. Kazanan kırmızı takım oldu. Son oyunda Merve ile yarışan Damla Can, sinirlenerek isyan etti. Rest çeken Damla Can’a, sakatlanarak adaya veda eden yarışmacı Turabi Çamkıran’dan tepki gecikmedi.